Бібліотека для дітей – гарант повноцінної необмеженої

інформації для дітей.

Вершина, до якої прагне бібліотека –

це розвиток гармонічної особистості,

якій не властиві зло та насильство, люблячій людей,

з активною життєвою позицією.

Виконати цю складну задачу можна

тільки через читання та діалог з читачем.

Основні завдання і напрямки роботи бібліотеки

Бібліотека в школі – одна з найважливіших ділянок роботи. Вона допомагає реалізувати єдину для школи державну програму національної освіти і виховання дітей, вирішує це завдання своїми методами і засобами у загальному плані навчально-виховного процесу  і разом з педагогічним колективом формує у здобувачів освіти свідоме ставлення до навчання, розвитку творчих здібностей і виховання громадськості.

Бібліотека – структурний підрозділ освітнього закладу, діяльність якого націлена на накопичування, оброблення, зберігання та поширення інформації для забезпечення освітнього процесу інформацією та ресурсами. Крім цього, шкільна бібліотека сприяє загальному інтелектуальному розвитку учнів і професійному зростанню педагогічних кадрів, формує та вдосконалює інформаційну компетентність усіх учасників освітнього процесу.

Отже, бібліотека – це фундамент освіти і самоосвіти; за своєю суттю вона є берегинею людського знання.

Основні напрямки роботи бібліотеки

• Робота з бібліотечним фондом
  • Довідково-бібліографічне забезпечення навчально-виховного процесу
  • Вивчення та розвиток читацьких інтересів, керівництво читанням дітей
  • Інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу
  • Діяльність бібліотеки на допомогу навчально-виховному процесу
  • Популяризація літератури

Завдання шкільної бібліотеки

• Сприяти реалізації державної політики в галузі освіти, розвитку навчально-виховного процесу; виховання загальної культури, національної свідомості, шанобливого ставлення до книги;
  • Виховання у школярів інформаційної культури, культури читання; формування вміння користуватися бібліотекою, її послугами, довідковим апаратом;
  • Забезпечувати ріст професійної компетентності педагогічних кадрів;
  • Сприяти самоосвіті учнів та педагогів за допомогою різних форм і методів бібліотечної роботи; забезпечувати літературою для задоволення їхніх соціальних і культурних потреб.

В нашій бібліотеці ви можете:

·        Користуватись читальним залом.

·        Підготувати реферат, цікаве повідомлення.

·        Взяти участь у всіх заходах, що проводить бібліотека.

·        Стати членом ради бібліотеки.

2022 Copyright Полонськиий НВК №2 Rights Reserved