Розклад

Наша гордість

Автор: Administrator

Наші баскетболістки – бронзові призери обласного етапу змагань!

Щиро вітаємо юних баскетболісток 9-11 класів Полонського ліцею №7 імені М. Сливки із завоюванням почесного ІІІ місця на IV (обласному) етапі змагань загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Сьогодні у боротьбі проти сильних та досвідчених суперників з усієї області наші дівчата виявили справжній характер, високу підготовку та незламну волю.
Дякуємо кожній з учасниць! Ви привезли додому не просто медалі, а статус однієї з найсильніших учнівських команд області. Пишаємося вами!
Окремі подяки наставникам - Оксані Петрівні Янюк та Вільгельму Мар’яновичу Багінському, які готували і підтримували команду впродовж чотирьох етапів змагань.
 
Категорія:

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних