м.Полонне,
вул. Новополонська,51

Усі запитання надсилайте на
kolegium2@ukr.net

Разом до перемоги!

Кілька днів поспіль учні нашого ліцею Бовкун Артем, Вишковський Давид, Грачов Максим, Демидюк Аліна, Демидюк Богдан, Половко Данило, Самолюк Лук'ян, Снігур Орест, Лялька Дмитро, Дорофеєв Роман та Багінський Нікіта збирали кошти для Збройних Сил України. Дітям вдалося зібрати 6500 гривень, які було передано отцю Андрію Моравському. Також діти зібрали 1375 гривень. На ці кошти маленькі волонтери придбали смаколики для наших воїнів, що проходять лікування у госпіталі міста Дніпро. Так тримати! За нами перемога!

Перемога України в кожному з нас!

Учасники освітнього процесу нашого ліцею підтримали збір на "пташечки" для наших захисників та зробили волонтерський внесок на суму 2️⃣5️⃣ 7️⃣8️⃣2️⃣ грн. Нехай допомога кожного з нас наблизить таку бажану Перемогу!

Flowers4School

Ура! Ми взяли участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4School від асоціації квіткових⯑ виробників Нідерландів та України

"Світ без гендерно зумовленого насильства"

Вітаємо фіналістів фотоконкурсу

Увага! Важливо!

ЗАХИСНІ СПОРУДИ

ДАЛІ

Розклад

Свято квітів і врожаю

Автор: Administrator

          25 вересня на подвір’ї нашого закладу освіти відбулося Свято квітів і врожаю. Цього дня була дуже гарна виставка виробів учнів усіх класів: від першого до десятого. Усі старанно готувалися, видумували різноманітні композиції, які з року в рік  стають кращими і досконалішими. Ніхто не залишився осторонь, всі учні мали змогу продемонструвати  фантазію та уміння. Чого там тільки не було! І незвичайних форм гарбузи, і виноград, і яблука, які переливалися відтінками зеленого, червоного, жовтого. На цьому святі присутні ще раз переконалися, що учні нашої школи талановиті – гарно вміють декламувати вірші, зачаровувати дзвінким голосом, бути акторами. До вашої уваги підсумки свята:

В номінації «Креатив школи» перемогли: 2кл.,4кл., 7кл., 8-б кл.

 Серед номінантів  «Дружній клас» здобули перемогу учні 6кл., 9кл., 11кл, 10кл.,

а в номінації «Юні митці» перемогли: садочок, 1кл., 3кл., 8-а кл., 5 кл.

 

Категорія:

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних