м.Полонне,
вул. Новополонська,51

(038 43) 20374
kolegium2@ukr.net

Непереможні

Уся Україна згуртована⯑, як ніколи, і має одне велике спільне бажання - якнайшвидшої Перемоги! З цією метою наш заклад долучився до доброї справи та підготував подарунки⯑нашим захисникам!

"Смілива гривня"

Полонський ліцей №7 у жовтні приєднався до благодійної акції "Смілива гривня". Пам'ятаймо, що кожна гривня спрямована на допомогу українській армії наближає нашу перемогу.

Flowers4School

Ура! Ми взяли участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4School від асоціації квіткових⯑ виробників Нідерландів та України

PISA - 2022

Ми - учасники основного етапу PISA - 2022. Що це? Перхеходьте за посиланням і дізнавайтеся деталі⯑

Увага! Важливо!

ЗАХИСНІ СПОРУДИ

ДАЛІ

Символіка школи

Символіка школи

Полонський ліцей №7 імені М.Сливки має свій герб, який зображений  гамою яскравих кольорів та символів, а кожен колір має своє значення.

Герб розміщений на білому тлі, обрамлений жовто-помаранчевим кольором та лавровим вінком. Форма  кола, що символізує єдність, цілісність, родинне тепло.

Майже у центрі розміщена книга – символ мудрості і знань. Вона зображена помаранчевим кольором, який характеризує зрілість прагнення до самореалізації.

Символічні постаті здобувачів освіти, у верхній частині герба символізують дитиноцентризм (забезпечення процесу навчання і виховання кожної дитини на основі розвитку її природних здібностей). Центральним елементом герба є вогонь знань, запалений професійним колективом вчителів-однодумців. Він зображений жовто-червоним кольором: червоний колір – це колір лідерства,  самоствердження, готовність до різних життєвих труднощів, і тільки справжній лідер зможе їх подолати, а жовтий колір – це символ розуму, він допомагає сконцентруватися та віднайти правильне рішення навіть в найскладнішій ситуації.

Зелені паростки лаврового листя, це символ перемоги та слави, прагнення учнівської молоді до здійснення задумів, мрій та бажань реалізації проєктів.

ГІМН ПОЛОНСЬКОГО  ЛІЦЕЮ №7

Шкіл багато на світі є різних

Та одну вибираємо ми

І стає вона рідна та близька

 залишаючись в серці завжди

Приспів: школа 7-ма, школа рідна,

Школа радості та мрій

Ти нам світиш наче зірка,

Джерело наших подій

Проростають колосково

Ті знання що ти даєш

І покличе дзвоник знову  

В дивний край твоїх чудес

 

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних