foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
                   Офіційний сайт    Полонського навчально-виховного комплексу №2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - дошкільний навчальний заклад"                         Полонської міської ради ОТГ Хмельницької області

НВК №2

  Наповнюйте майбутнє змістом 

Полонський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 -ДНЗ» має свій герб, який зображений  гамою яскравих кольорів та символів, а кожен колір має своє значення.

Герб розміщений на білому тлі, обрамлений жовто-помаранчевим кольором та лавровим вінком. Форма  кола, що символізує єдність, цілісність, родинне тепло.

Майже у центрі розміщена книга – символ мудрості і знань. Вона зображена помаранчевим кольором, який характеризує зрілість прагнення до самореалізації.

Символічні постаті здобувачів освіти, у верхній частині герба символізують дитиноцентризм (забезпечення процесу навчання і виховання кожної дитини на основі розвитку її природних здібностей). Центральним елементом герба є вогонь знань, запалений професійним колективом вчителів-однодумців. Він зображений жовто-червоним кольором: червоний колір – це колір лідерства,  самоствердження, готовність до різних життєвих труднощів, і тільки справжній лідер зможе їх подолати, а жовтий колір – це символ розуму, він допомагає сконцентруватися та віднайти правильне рішення навіть в найскладнішій ситуації.

Зелені паростки лаврового листя, це символ перемоги та слави, прагнення учнівської молоді до здійснення задумів, мрій та бажань реалізації проєктів.

Хто на сайті

На сайті 53 гостей та користувачі відсутні

2021 Copyright Полонськиий НВК №2 Rights Reserved