Полонський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 -ДНЗ» має свій герб, який зображений  гамою яскравих кольорів та символів, а кожен колір має своє значення.

Герб розміщений на білому тлі, обрамлений жовто-помаранчевим кольором та лавровим вінком. Форма  кола, що символізує єдність, цілісність, родинне тепло.

Майже у центрі розміщена книга – символ мудрості і знань. Вона зображена помаранчевим кольором, який характеризує зрілість прагнення до самореалізації.

Символічні постаті здобувачів освіти, у верхній частині герба символізують дитиноцентризм (забезпечення процесу навчання і виховання кожної дитини на основі розвитку її природних здібностей). Центральним елементом герба є вогонь знань, запалений професійним колективом вчителів-однодумців. Він зображений жовто-червоним кольором: червоний колір – це колір лідерства,  самоствердження, готовність до різних життєвих труднощів, і тільки справжній лідер зможе їх подолати, а жовтий колір – це символ розуму, він допомагає сконцентруватися та віднайти правильне рішення навіть в найскладнішій ситуації.

Зелені паростки лаврового листя, це символ перемоги та слави, прагнення учнівської молоді до здійснення задумів, мрій та бажань реалізації проєктів.