foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
                   Офіційний сайт    Полонського навчально-виховного комплексу №2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - дошкільний навчальний заклад"                         Полонської міської ради ОТГ Хмельницької області

НВК №2

  Наповнюйте майбутнє змістом 

Полонський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 -ДНЗ» має свій герб, який зображений  гамою яскравих кольорів та символів, а кожен колір має своє значення.

Герб розміщений на білому тлі, обрамлений жовто-помаранчевим кольором та лавровим вінком. Форма  кола, що символізує єдність, цілісність, родинне тепло.

Майже у центрі розміщена книга – символ мудрості і знань. Вона зображена помаранчевим кольором, який характеризує зрілість прагнення до самореалізації.

Символічні постаті здобувачів освіти, у верхній частині герба символізують дитиноцентризм (забезпечення процесу навчання і виховання кожної дитини на основі розвитку її природних здібностей). Центральним елементом герба є вогонь знань, запалений професійним колективом вчителів-однодумців. Він зображений жовто-червоним кольором: червоний колір – це колір лідерства,  самоствердження, готовність до різних життєвих труднощів, і тільки справжній лідер зможе їх подолати, а жовтий колір – це символ розуму, він допомагає сконцентруватися та віднайти правильне рішення навіть в найскладнішій ситуації.

Зелені паростки лаврового листя, це символ перемоги та слави, прагнення учнівської молоді до здійснення задумів, мрій та бажань реалізації проєктів.

ГІМН ПОЛОНСЬКОГО НВК№2

Шкіл багато на світі є різних

Та одну вибираємо ми

І стає вона рідна та близька

 залишаючись в серці завжди

Приспів: школа 7-ма, школа рідна,

Школа радості та мрій

Ти нам світиш наче зірка,

Джерело наших подій

Проростають колосково

Ті знання що ти даєш

І покличе дзвоник знову  

В дивний край твоїх чудес

 

Хто на сайті

На сайті 125 гостей та користувачі відсутні

2022 Copyright Полонськиий НВК №2 Rights Reserved