м.Полонне,
вул. Новополонська,51

Усі запитання надсилайте на
kolegium2@ukr.net

Разом до перемоги!

Кілька днів поспіль учні нашого ліцею Бовкун Артем, Вишковський Давид, Грачов Максим, Демидюк Аліна, Демидюк Богдан, Половко Данило, Самолюк Лук'ян, Снігур Орест, Лялька Дмитро, Дорофеєв Роман та Багінський Нікіта збирали кошти для Збройних Сил України. Дітям вдалося зібрати 6500 гривень, які було передано отцю Андрію Моравському. Також діти зібрали 1375 гривень. На ці кошти маленькі волонтери придбали смаколики для наших воїнів, що проходять лікування у госпіталі міста Дніпро. Так тримати! За нами перемога!

Перемога України в кожному з нас!

Учасники освітнього процесу нашого ліцею підтримали збір на "пташечки" для наших захисників та зробили волонтерський внесок на суму 2️⃣5️⃣ 7️⃣8️⃣2️⃣ грн. Нехай допомога кожного з нас наблизить таку бажану Перемогу!

Flowers4School

Ура! Ми взяли участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4School від асоціації квіткових⯑ виробників Нідерландів та України

"Світ без гендерно зумовленого насильства"

Вітаємо фіналістів фотоконкурсу

Увага! Важливо!

ЗАХИСНІ СПОРУДИ

ДАЛІ

Символіка школи

Символіка школи

Полонський ліцей №7 імені М.Сливки має свій герб, який зображений  гамою яскравих кольорів та символів, а кожен колір має своє значення.

Герб розміщений на білому тлі, обрамлений жовто-помаранчевим кольором та лавровим вінком. Форма  кола, що символізує єдність, цілісність, родинне тепло.

Майже у центрі розміщена книга – символ мудрості і знань. Вона зображена помаранчевим кольором, який характеризує зрілість прагнення до самореалізації.

Символічні постаті здобувачів освіти, у верхній частині герба символізують дитиноцентризм (забезпечення процесу навчання і виховання кожної дитини на основі розвитку її природних здібностей). Центральним елементом герба є вогонь знань, запалений професійним колективом вчителів-однодумців. Він зображений жовто-червоним кольором: червоний колір – це колір лідерства,  самоствердження, готовність до різних життєвих труднощів, і тільки справжній лідер зможе їх подолати, а жовтий колір – це символ розуму, він допомагає сконцентруватися та віднайти правильне рішення навіть в найскладнішій ситуації.

Зелені паростки лаврового листя, це символ перемоги та слави, прагнення учнівської молоді до здійснення задумів, мрій та бажань реалізації проєктів.

ГІМН ПОЛОНСЬКОГО  ЛІЦЕЮ №7

Шкіл багато на світі є різних

Та одну вибираємо ми

І стає вона рідна та близька

 залишаючись в серці завжди

Приспів: школа 7-ма, школа рідна,

Школа радості та мрій

Ти нам світиш наче зірка,

Джерело наших подій

Проростають колосково

Ті знання що ти даєш

І покличе дзвоник знову  

В дивний край твоїх чудес

 

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних