м.Полонне,
вул. Новополонська,51

(038 43) 20374
kolegium2@ukr.net

Непереможні

Уся Україна згуртована⯑, як ніколи, і має одне велике спільне бажання - якнайшвидшої Перемоги! З цією метою наш заклад долучився до доброї справи та підготував подарунки⯑нашим захисникам!

"Смілива гривня"

Полонський ліцей №7 у жовтні приєднався до благодійної акції "Смілива гривня". Пам'ятаймо, що кожна гривня спрямована на допомогу українській армії наближає нашу перемогу.

Flowers4School

Ура! Ми взяли участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4School від асоціації квіткових⯑ виробників Нідерландів та України

PISA - 2022

Ми - учасники основного етапу PISA - 2022. Що це? Перхеходьте за посиланням і дізнавайтеся деталі⯑

Увага! Важливо!

ЗАХИСНІ СПОРУДИ

ДАЛІ
Автор: Administrator

Соціально-психологічний супровід навчального процесу  в стінах Полонського ліцею №7 імені М.Сливки здійснюють:

практичний психолог Олійник Тетяна Михайлівна та соціальний педагог Максименко Інна Валеріївна

        

Автор: Administrator

Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами необхідно розглядати як діяльність практичного психолога, спрямовану на створення комплексної системи психологічних умов, що забезпечують успішне перебування кожної дитини в конкретному освітньому середовищі. 

Основними пріоритетнними напрямками роботи практичного психолога в рамках психологічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами виділяємо такі як:

діагностико-прогностична діяльність;

психологічна підтримка педагогів;

психологічна підтримка батьків;

корекційно-розвиткова робота з дітьми з особливими освітніми потребами. Детальніше....

Автор: Administrator
  1. 1. Коли берешся за будь-яку справу, подумай: який результат повинен отримати.
  2. Берись за справу сміливо і не відступай, поки її не виконаєш. Якщо в кінці тижня або цього дня залишаються не виконаними один чи два запланованих тобою пункти, перепиши їх у план на наступний тиждень(наступний день).
  3. Візьми собі за правило обов’язково аналізувати: чому саме ти не виконав той чи інший пункт. Намагайся сам усувати причини невиконання. Спочатку це вважатиметься важким, але з часом ти зрозумієш, що головне – це правильно оцінювати свої сили і не гаяти марно часу.
  4. Ніколи не практикуй перенесення виконання справи на наступний день. Приступай до виконання запланованого одразу ж без зволікань.
  5. Не роби жодних попускань, навчися своїм примхам відповідати коротко, але твердо –"ні”.
  6.  Навчися сам собі наказувати, будь до себе непохитним, але став перед собою завдання реальні, ні в якому разі "не заривайся”, бо не спрацює внутрішній наказ ”Так треба”, "Я мушу”.
  7. Спробуй проаналізувати: на що ти переважно витрачаєш свій вільний час?
  8. Твій організм здатний до тривалих навантажень, але, щоб уникнути стомлення, переборюй втому, змінюй види діяльності протягом дня.

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних