foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
                   Офіційний сайт    Полонського навчально-виховного комплексу №2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - дошкільний навчальний заклад"                         Полонської міської ради ОТГ Хмельницької області

НВК №2

  Наповнюйте майбутнє змістом 

Соціально-психологічний супровід навчального процесу  в стінах Полонського НВК №2 здійснюють:

практичний психолог Олійник Тетяна Михайлівна та соціальний педагог Максименко Інна Валеріївна

        

Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами необхідно розглядати як діяльність практичного психолога, спрямовану на створення комплексної системи психологічних умов, що забезпечують успішне перебування кожної дитини в конкретному освітньому середовищі. 

Основними пріоритетнними напрямками роботи практичного психолога в рамках психологічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами виділяємо такі як:

діагностико-прогностична діяльність;

психологічна підтримка педагогів;

психологічна підтримка батьків;

корекційно-розвиткова робота з дітьми з особливими освітніми потребами. Детальніше....

  1. 1. Коли берешся за будь-яку справу, подумай: який результат повинен отримати.
  2. Берись за справу сміливо і не відступай, поки її не виконаєш. Якщо в кінці тижня або цього дня залишаються не виконаними один чи два запланованих тобою пункти, перепиши їх у план на наступний тиждень(наступний день).
  3. Візьми собі за правило обов’язково аналізувати: чому саме ти не виконав той чи інший пункт. Намагайся сам усувати причини невиконання. Спочатку це вважатиметься важким, але з часом ти зрозумієш, що головне – це правильно оцінювати свої сили і не гаяти марно часу.
  4. Ніколи не практикуй перенесення виконання справи на наступний день. Приступай до виконання запланованого одразу ж без зволікань.
  5. Не роби жодних попускань, навчися своїм примхам відповідати коротко, але твердо –"ні”.
  6.  Навчися сам собі наказувати, будь до себе непохитним, але став перед собою завдання реальні, ні в якому разі "не заривайся”, бо не спрацює внутрішній наказ ”Так треба”, "Я мушу”.
  7. Спробуй проаналізувати: на що ти переважно витрачаєш свій вільний час?
  8. Твій організм здатний до тривалих навантажень, але, щоб уникнути стомлення, переборюй втому, змінюй види діяльності протягом дня.

Хто на сайті

На сайті 126 гостей та користувачі відсутні

2022 Copyright Полонськиий НВК №2 Rights Reserved