м.Полонне,

Усі запитання надсилайте на
kolegium2@ukr.net

Разом до перемоги!

Кілька днів поспіль учні нашого ліцею Бовкун Артем, Вишковський Давид, Грачов Максим, Демидюк Аліна, Демидюк Богдан, Половко Данило, Самолюк Лук'ян, Снігур Орест, Лялька Дмитро, Дорофеєв Роман та Багінський Нікіта збирали кошти для Збройних Сил України. Дітям вдалося зібрати 6500 гривень, які було передано отцю Андрію Моравському. Також діти зібрали 1375 гривень. На ці кошти маленькі волонтери придбали смаколики для наших воїнів, що проходять лікування у госпіталі міста Дніпро. Так тримати! За нами перемога!

Перемога України в кожному з нас!

Учасники освітнього процесу нашого ліцею підтримали збір на "пташечки" для наших захисників та зробили волонтерський внесок на суму 2️⃣5️⃣ 7️⃣8️⃣2️⃣ грн. Нехай допомога кожного з нас наблизить таку бажану Перемогу!

Flowers4School

Ура! Ми взяли участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4School від асоціації квіткових⯑ виробників Нідерландів та України

"Світ без гендерно зумовленого насильства"

Вітаємо фіналістів фотоконкурсу

Увага! Важливо!

ЗАХИСНІ СПОРУДИ

ДАЛІ

Символіка школи

Тиждень німецької мови

Великий німецький поет Йоган Вольфган Гете  якось сказав: «Той, хто не знає іноземної мови, не знає й своєї власної».  Вивчення іноземної мови є актуальним для сьогодення, адже  знання іноземних мов дає можливість  зав’язувати відносини у багатьох сферах науки і культури, політики і  виробництва. Кожна освідчена людина, яка має намір здобути гарну освіту, а в майбутньому бути конкурентноспроможною на ринку праці, має володіти  іноземними мовами.

Німецька мова….  Сьогодні вона – перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні.  Вона  є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови, а 52% школярів вибирають її для вивчення як другу іноземну

Україна та Німеччина ініціюють питання проведення у 2017 році Року німецької мови в Україні. Про це йшлося на зустрічі міністра освіти України Лілії Гриневич з Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні паном Ернстом Райхелєм.

Тож ми вирішили крокувати в ногу з  сьогоденням  провели    провели  тиждень  німецької мови під гаслом «Вивчення німецької мови відкриває горизонти».

Тиждень німецької мови передбачав ряд заходів:

- Лінійка присвячена відкриттю «Тижня німецької мови»

- Виставка учнівських проектів під назвою: «Deutsche Sprache ist toll!!!»

- Соціологічне опитування учнів « Warum lerne ich Fremdsprachen? »

- Учнівська наукова міжшкільна  конференція «Die  Rolle der deutschen Sprache in unserem Leben»

- Відкритий урок в 11 класі «Meine Wochenende».

З метою залучення та заохочення дітей до вивчення німецької мови в нашій школі, та районі взагалом, було проведено міжшкільну учнівську наукову конференцію. Тема конференції звучала так: «Die Rolle der deutschen Sprache in unserem Leben»-  « Роль німецької мови в нашому житті».  Конференцію підготували і провели учні 10 класу під керівництвом вчителя німецької мови Наталії Віталіївни Бистріцької.

На конференцію завітали також учні Полонської гімназії та ЗОШ №2 в супроводі Наталії Миколаївни Солодкої.

Учасники конференції  мали змогу обговорити ряд питань:

1. Роль німецької мови у світі.
  2. Видатні люди Німеччини.
  3. 10 цікавих фактів про німецьку мову.
  4. Інтерпретація результатів соціологічного опитування учнів НВК№2 на тему «« Роль німецької мови в вашому житті»
  5. Відеопослання з Гамбурга.
  6. 10 ефективних правил для вивчення іноземної мови.

Цікавим моментом конференції був пергляд відеолиста  українки Тетяни Костюк з міста Гамбург, який був адресований учасникам зустрічі для мотивації учнів вивчати іноземні мови. На конференцію також завітала колишня учениця Полонського НВК№2, а на  даний момент  студентка  Тернопільського економічного університету, Світлана Карнафель, яка поділилася своєю історією про те, яку роль в її житті відіграли знання німецької мови.

Відкритий урок в 11 класі ще раз став підтвердженням того , що учні нашого НВК володіють німецькою мовою на високому рівні. Вони ативно долучилися до створення проектів «» і навідмінно впоралися з поставленними перед ними завданнями.

Окрім того, учні школи мали  можливість поділитись своїми враженнями стосовно необхідності вивчення іноземних мов на  «Паркані громадської думки».

(Переглянути фото)

Консоль налагодження Joomla