м.Полонне,

Усі запитання надсилайте на
kolegium2@ukr.net

Разом до перемоги!

Кілька днів поспіль учні нашого ліцею Бовкун Артем, Вишковський Давид, Грачов Максим, Демидюк Аліна, Демидюк Богдан, Половко Данило, Самолюк Лук'ян, Снігур Орест, Лялька Дмитро, Дорофеєв Роман та Багінський Нікіта збирали кошти для Збройних Сил України. Дітям вдалося зібрати 6500 гривень, які було передано отцю Андрію Моравському. Також діти зібрали 1375 гривень. На ці кошти маленькі волонтери придбали смаколики для наших воїнів, що проходять лікування у госпіталі міста Дніпро. Так тримати! За нами перемога!

Перемога України в кожному з нас!

Учасники освітнього процесу нашого ліцею підтримали збір на "пташечки" для наших захисників та зробили волонтерський внесок на суму 2️⃣5️⃣ 7️⃣8️⃣2️⃣ грн. Нехай допомога кожного з нас наблизить таку бажану Перемогу!

Flowers4School

Ура! Ми взяли участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4School від асоціації квіткових⯑ виробників Нідерландів та України

"Світ без гендерно зумовленого насильства"

Вітаємо фіналістів фотоконкурсу

Увага! Важливо!

ЗАХИСНІ СПОРУДИ

ДАЛІ
23 травня - ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ????????
Згадуємо всіх, хто відстоював суверенітет та незалежність України. ????Молимося за тих, хто просто зараз мужньо бореться за кожен сантиметр рідної землі. Вклоняємося пам'яті наших Героїв, які поклали життя за Батьківщину!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Пам'ять... Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна... ????
Схиляємо голови в пам'ять учня нашої школи Дениса Блонського. Йому назавжди залишиться 29.
Сьогодні відбувся мітинг з нагоди відкриття пам'ятної дошки Блонському Денису.
Слава нашим героям-випускникам!
Слава Україні!????????

Супееер!...????
Наука - це ж справді захоплююча штука!!!????
Ось і добіг до кінця науково-пізнавальний, експериментально-розважальний тиждень НАУКИ.????????
Допитливі школярі на науково-практичних конференціях, у дослідницькій лабораторії, у мовно- літературних, історико-географічних, фізико-хімічних, математичних квестах, на наукових пікніках, під час вікторин розвивали таємниці світу та наук.????????
Повірте, було весело, цікаво ...
А, головне, зрозуміли, що вчитися - це круто!????
З Днем НАУКИ!????‍????????‍????

Сьогодні в Україні???????? та за її межами відзначають День вишиванки - свято, яке об'єднує українців???? по всьому світу????. Вишиванка - це не просто одяг, це символ, оберіг, наш код, зв'язок поколінь, наша ідентичність!
Плекаємо нашу історію, зберігаємо її духовні цінності!
@UNICEF_UA

Консоль налагодження Joomla