foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
                   Офіційний сайт    Полонського навчально-виховного комплексу №2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - дошкільний навчальний заклад"                         Полонської міської ради ОТГ Хмельницької області

НВК №2

  Наповнюйте майбутнє змістом 

Сьогодні молодші школярі відвідали дім книги - районну дитячу бібліотеку. Діти познайомилися з правилами поведінки у закладі, дізналися про новинки у дитячій літературі. Дякуємо Наталії Петрівні Солодкій за теплу зустріч, а веселому клоуну Vikky (Віктор Черняк) за гарний настрій.

Усмішки дітей- це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри. Сьогодні, в День захисту дітей, ми намагалися зробити життя маленьких мешканців нашого закладу освіти кращим і безпечнішим.

Свято букваря у першому класі. Першокласники прощаються зі своїм головним підручником - Буквариком. Саме з цієї книги розпочинається шлях у світ знань і саме Буквар привів першокласників у таємничий світ літер, навчив читати, познайомив із новими словами. Він був вірним другом та помічником увесь рік! До побачення, Букварику!

Хто на сайті

На сайті 22 гостей та користувачі відсутні

2021 Copyright Полонськиий НВК №2 Rights Reserved