Події, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках, назавжди залишились в памяті українців. Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, свою честь і мужність. 21 листопада в День Гідності та Свободи учні Полонського НВК№2 вшанували подвиг, патріотизм та непереможний дух учасника революцій та бойових дійСливки Мирослава.

Помаранчеву п'ятницю розпочали учні 11-го класу, зустрічаючи усіх апельсинками з побажанням насолоди від життя.

У педагогічному колективі підвели підсумки акції «Таємний друг» та нагородили «Міс толерантність педагогічного колективу». Зі старостами класів було проведено заняття.

Наш «Кольоровий тиждень толерантності» пройшов активно, весело, творчо та толерантно!!!

Щорічно 20 листопада увесь світ відзначає День дитини Напередодні, учні другого класу обговорили права дітей, взяли участь у пізнавальній вікторині, переглянули медіапродукти з цієї теми.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у закладі були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: єдиний національний урок «Безпечна дорога додому», перегляд мультфільму «Абетка безпеки на дорозі», вікторина «Я - учасник дорожнього руху», гра «Дорожні знаки-наші друзі», тренінг «Твій безпечний шлях до школи», виховний захід «Безпека на дорозі», відео – урок «Безпека дорожнього руху», квест – гра «Правила дорожнього руху», бліцтурнір «Безпека на дорозі», квест «Правила безпеки» та виготовлення плакатів.

Четвер нашого кольорового тижня розпочався з чудової синенької квіточки з побажаннями здійснення мрій, від учнів 10 класу.  У п'ятому класі відбувся майстер-клас "Ангелочки друзям", а учні дев'ятих класів взяли участь у тренінговому занятті "Толерантне спілкування". Цікаве заняття "Планета Толерантності" було проведено у 10 класіПротягом дня прикрашала стіни школи виставка малюнків "Ми за толерантність". Завтра буде.

На сайті Один гість та користувачі відсутні

2022 Copyright Полонськиий НВК №2 Rights Reserved