Сьогодні молодші школярі відвідали дім книги - районну дитячу бібліотеку. Діти познайомилися з правилами поведінки у закладі, дізналися про новинки у дитячій літературі. Дякуємо Наталії Петрівні Солодкій за теплу зустріч, а веселому клоуну Vikky (Віктор Черняк) за гарний настрій.

Усмішки дітей- це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри. Сьогодні, в День захисту дітей, ми намагалися зробити життя маленьких мешканців нашого закладу освіти кращим і безпечнішим.

Свято букваря у першому класі. Першокласники прощаються зі своїм головним підручником - Буквариком. Саме з цієї книги розпочинається шлях у світ знань і саме Буквар привів першокласників у таємничий світ літер, навчив читати, познайомив із новими словами. Він був вірним другом та помічником увесь рік! До побачення, Букварику!