м.Полонне,

Усі запитання надсилайте на
kolegium2@ukr.net

Разом до перемоги!

Кілька днів поспіль учні нашого ліцею Бовкун Артем, Вишковський Давид, Грачов Максим, Демидюк Аліна, Демидюк Богдан, Половко Данило, Самолюк Лук'ян, Снігур Орест, Лялька Дмитро, Дорофеєв Роман та Багінський Нікіта збирали кошти для Збройних Сил України. Дітям вдалося зібрати 6500 гривень, які було передано отцю Андрію Моравському. Також діти зібрали 1375 гривень. На ці кошти маленькі волонтери придбали смаколики для наших воїнів, що проходять лікування у госпіталі міста Дніпро. Так тримати! За нами перемога!

Перемога України в кожному з нас!

Учасники освітнього процесу нашого ліцею підтримали збір на "пташечки" для наших захисників та зробили волонтерський внесок на суму 2️⃣5️⃣ 7️⃣8️⃣2️⃣ грн. Нехай допомога кожного з нас наблизить таку бажану Перемогу!

Flowers4School

Ура! Ми взяли участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4School від асоціації квіткових⯑ виробників Нідерландів та України

"Світ без гендерно зумовленого насильства"

Вітаємо фіналістів фотоконкурсу

Увага! Важливо!

ЗАХИСНІ СПОРУДИ

ДАЛІ

Безпека передусім!

В рамках тижня безпеки дорожнього руху ????були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів» ????, «Учасники дорожнього руху та умови безпеки дорожнього руху» , «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультифільмів.????‍♀️????‍♂️
Учні 7 класу зустрілися з інструктором Полонської автошколи Ясевіною Оксаною, яка провела майстер – клас «Пішохід» ????. У цікавій ігровій частині відбулося чергове засідання старостату «Безпека руху – це життя», склали пам’ятку з правил дорожнього руху ????.
Діти усвідомили потребу бути важливими і дисциплінованими на наших вулицях, слідуючи правилам дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!????????

Консоль налагодження Joomla

Сесія