м.Полонне,
вул. Новополонська,51

(038 43) 20374
kolegium2@ukr.net

Непереможні

Уся Україна згуртована⯑, як ніколи, і має одне велике спільне бажання - якнайшвидшої Перемоги! З цією метою наш заклад долучився до доброї справи та підготував подарунки⯑нашим захисникам!

"Смілива гривня"

Полонський ліцей №7 у жовтні приєднався до благодійної акції "Смілива гривня". Пам'ятаймо, що кожна гривня спрямована на допомогу українській армії наближає нашу перемогу.

Flowers4School

Ура! Ми взяли участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4School від асоціації квіткових⯑ виробників Нідерландів та України

PISA - 2022

Ми - учасники основного етапу PISA - 2022. Що це? Перхеходьте за посиланням і дізнавайтеся деталі⯑

Увага! Важливо!

ЗАХИСНІ СПОРУДИ

ДАЛІ

Головна

Безпека передусім!

В рамках тижня безпеки дорожнього руху ????були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів» ????, «Учасники дорожнього руху та умови безпеки дорожнього руху» , «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультифільмів.????‍♀️????‍♂️
Учні 7 класу зустрілися з інструктором Полонської автошколи Ясевіною Оксаною, яка провела майстер – клас «Пішохід» ????. У цікавій ігровій частині відбулося чергове засідання старостату «Безпека руху – це життя», склали пам’ятку з правил дорожнього руху ????.
Діти усвідомили потребу бути важливими і дисциплінованими на наших вулицях, слідуючи правилам дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!????????

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних