м.Полонне,

Усі запитання надсилайте на
kolegium2@ukr.net

Разом до перемоги!

Кілька днів поспіль учні нашого ліцею Бовкун Артем, Вишковський Давид, Грачов Максим, Демидюк Аліна, Демидюк Богдан, Половко Данило, Самолюк Лук'ян, Снігур Орест, Лялька Дмитро, Дорофеєв Роман та Багінський Нікіта збирали кошти для Збройних Сил України. Дітям вдалося зібрати 6500 гривень, які було передано отцю Андрію Моравському. Також діти зібрали 1375 гривень. На ці кошти маленькі волонтери придбали смаколики для наших воїнів, що проходять лікування у госпіталі міста Дніпро. Так тримати! За нами перемога!

Перемога України в кожному з нас!

Учасники освітнього процесу нашого ліцею підтримали збір на "пташечки" для наших захисників та зробили волонтерський внесок на суму 2️⃣5️⃣ 7️⃣8️⃣2️⃣ грн. Нехай допомога кожного з нас наблизить таку бажану Перемогу!

Flowers4School

Ура! Ми взяли участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4School від асоціації квіткових⯑ виробників Нідерландів та України

"Світ без гендерно зумовленого насильства"

Вітаємо фіналістів фотоконкурсу

Увага! Важливо!

ЗАХИСНІ СПОРУДИ

ДАЛІ

Про наш заклад

Електронний журнал

Автор: Administrator

З 01 вересня 2021 року у Полонському НВК №2 запроваджено ведення електронного класного журналу на порталі "Нові знання". (https://nz.ua/)

Положеня про впровадження та ведення електронного журналу в Полонському НВК №2

Інструкція з ведення електронного класного журналу у Полонському НВК №2

Впровадження електронних журналів має забезпечити:

• удосконалення освітнього менеджменту за допомогою автоматизації збирання, оброблення, зберігання, використання та відображення інформації                              закладу освіти із застосуванням інтегрованої бази даних;
  • оперативність, достовірність і цілісність інформації, що використовується в процесі освітньої діяльності;
  • організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання та сприяння побудові індивідуальної освітньої траєкторії учня;
  • підвищення мотивації учнів до відвідування занять та вивчення навчальних предметів;
  • посилення участі батьків у виховному процесі шляхом налагодження інтерактивного зв'язку між вчителем, батьками та учнями;
  • зменшення паперових інформаційних потоків;

Нормативна база щодо ведення електронного класного журналу:

Закон України «Про повну загальну середню освіту»
(ключовим є п. 4 ст. 38 в частині права керівника приймати рішення про форму ведення діловодства)
Закон України «Про електронні документи та електронний документообіг»
Закон України «Про електронні довірчі послуги»
Наказ МОН № 676 від 25.06.2018 «Про затвердження Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти»
Наказ МОН № 423 від 10.05.2011 року «Про затвердження єдиних зразків обов’язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності»
Наказ МОН № 496 від 03.06.2008 року «Про затвердження інструкції з ведення класного журналу учнів 5—11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів»
Наказ МОН № 329 від 13.04.2011 року «Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти»
Наказ МОН № 1222 від 21.08.2013 року «Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти»
Наказ МОН № 1096 від 02.09.2020 року «Про внесення змін до методичних рекомендацій щодо заповнення класного журналу учнів початкових класів Нової української школи»
Наказ МОН № 21 від 09.01.2020 року «Про внесення змін до наказу МОН № 1362 від 07.12.2018»