м.Полонне,
вул. Новополонська,51

Усі запитання надсилайте на
kolegium2@ukr.net

Разом до перемоги!

Кілька днів поспіль учні нашого ліцею Бовкун Артем, Вишковський Давид, Грачов Максим, Демидюк Аліна, Демидюк Богдан, Половко Данило, Самолюк Лук'ян, Снігур Орест, Лялька Дмитро, Дорофеєв Роман та Багінський Нікіта збирали кошти для Збройних Сил України. Дітям вдалося зібрати 6500 гривень, які було передано отцю Андрію Моравському. Також діти зібрали 1375 гривень. На ці кошти маленькі волонтери придбали смаколики для наших воїнів, що проходять лікування у госпіталі міста Дніпро. Так тримати! За нами перемога!

Перемога України в кожному з нас!

Учасники освітнього процесу нашого ліцею підтримали збір на "пташечки" для наших захисників та зробили волонтерський внесок на суму 2️⃣5️⃣ 7️⃣8️⃣2️⃣ грн. Нехай допомога кожного з нас наблизить таку бажану Перемогу!

Flowers4School

Ура! Ми взяли участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4School від асоціації квіткових⯑ виробників Нідерландів та України

"Світ без гендерно зумовленого насильства"

Вітаємо фіналістів фотоконкурсу

Увага! Важливо!

ЗАХИСНІ СПОРУДИ

ДАЛІ

Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота.

Автор: Administrator

Слава Україні!

Ми Військовий коледж. Навчаємо сержантів. І нам потрібна Ваша допомога у вигляді публікації посту про наш заклад. Метою публікації є інформування молоді про можливість вступу до навчального закладу та через 2 роки бути сержантом ЗСУ.

 Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

 Термін навчання в коледжі складає 2 роки.

  • Спеціальності, за якими здійснюється підготовка:
  • 122 «Комп’ютерні науки»
  • 172 «Електронні комунікації та радіотехніка»
  • Для отримання більш детальної інформації

      перейдіть за посиланням TELEGRAM:  https://t.me/VKSS_VITI_bot

ДЕТАЛІ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних