дзвінка переносить у шкільні, безтурботні роки, вчителів мобілізує до праці, дітей закликає до зібраності й відповідальності.

Сьогодні Полонський НВК 2 перед усіма учнями гостинно відчинив двері, запрошуючи у новий 2021-2022 навчальний рік. Спільними зусиллями, завдяки засновнику, відділу освіти працівники нашого закладу відремонтували та підготували до нового навчального року нашу школу. У цьому році ми з вами маємо новий компютерний клас з новою технікою та відремонтованим за кошти депутата міської ради #Віталія_Головні. Розпочато фарбування шкільного фасаду, будівельні ліса надав також депутат міської ради #Володимир_Гуменюк, підприємець, випускник та колишній працівник нашої школи #Сергій_Писаренко подарував облицювальну плитку для шкільного порогу зі сторони їдальні. Цінуємо вашу людську щедрість і розуміння наших шкільних проблем. Дякуємо за підтримку і допомогу.

Хочемо побажати нашим учням посидючості за партою і уваги на уроках, веселого настрою і дзвінного сміху на перервах, чудових ідей і захопливих занять, високих оцінок і гідних перемог.