Знову мали можливість обмінятись досвідом та думками з цікавими людьми, високопрофесійними фахівцями з інклюзивно-ресурсного центру Галиною Сідорською та Оксаною Марчук.

Розмова була конструктивною та мотивуючою. Були розставлені основні акценти з питань : створення програми закладу освіти, індивідуальна програма розвитку дітей з особливими освітніми потребами, навчальних планів, календарно-тематичного планування, організація роботи команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

Дякуємо за плідну співпрацю!