Серед різноманіття традиційних українських страв особливе місце займають вареники.

Третьокласники Полонського НВК №2 разом із класоводом Онопрійчук А.М. провели свято, присвячене вареникам. Діти навіть не уявляли скільки пісень, віршів, гуморесок, казок про вареник. Це справді національний символ України. Дівчатка класу поділились секретом, як готують цю страву їхні матусі.

Свято відбулося завдяки підтримці батьків, які проявили неабиякий талант при створені вареничних шедеврів.

Дякуємо всім учасникам свята!