Масляна, Масниця, Колодій – одне з найулюбленіших українських свят, що корінням своїм сягає часів Київської Русі. Масові розваги та веселощі припадають на останній тиждень перед початком Великого посту. Пов’язане це свято з проводами зими. Щоб Зима не гнівалася, пішла по-хорошому і у визначений термін, наш народ здавна влаштовував їй пишні веселі проводи. Людям дуже хотілося скоріше провести зиму й зустріти довгоочікувану весну. Учні 8-Б класу Полонського НВК № 2 провели Масляну як слід: з піснями, хороводами, смачними млинцями та спалюванням Масляниці, щоб розтопити холодну зиму вогнем. Нехай тепло наших сердець пробудить до життя весну.