НЕ ЦУРАЙТЕСЬ МОВИ, ЛЮДИ, РІДНОГО ДЖЕРЕЛЬЦЯ.

ХАЙ ВОНА СТРУМОЧКОМ БУДЕ, ХАЙ ДІЙДЕ ДО СЕРЦЯ.

ХАЙ ВОНА В ПІСНЯХ ЛУНАЄ КОЖЕН ДЕНЬ І В СВЯТО,

СОЛОВЕЙКОМ ХАЙ СПІВАЄ В УКРАЇНСЬКІЙ ХАТІ...

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Наша мова пройшла через величезні випробування: її забороняли, нищили, ігнорували, паплюжили, принижували, зневажали, але вона вижила, вистояла і продовжує усміхатися нам, часто нерозумним дітям, усіма барвами.

Вона прощає нам зради, суржик і терпляче чекає нашого прозріння. Мова вдячна нам за кожне укранське слово, написане чи сказане, за кожен вірш, який запав нам у серце, за кожну прочитану книжку, за кожну молитву, за кожну пісню, яка звучить з наших уст чи у нашій душі. Учні нашого НВК №2 активно долучились до відзначення цього,  так потрібного на сьогодні, свята. Дізнавалися про історію його виникнення, вшанування у світовій спільноті. І, звичайно ж, з ентузіазмом та великим бажанням школярі вирішували цікаві та нелегкі завдання.

Говоріть, пишіть, співайте, міркуйте, моліться, мрійте, освідчуйтеся у коханні, читайте укранською. Захищайте нашу країну мовою!